O parfume na pranie

Parfum do prania

Parfum do prania vytvára nahderný pocit z používanej alebo z nosenej bielizne. Modernou náhradou aviváže sú parfumové oleje, ktoré nepoškodzujú tkaninu, ani nepokazia sušičku. Vysoko, koncentrované, olejové parfumy na pranie zachovajú sviežu vôňu Vašej bielizne s príjemným, jemným dotykom. Parfum do prania obsahuje prírodné výťažky, esenciálnych olejov. Parfum značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia postupne uvoľňuje voňavú zložku a zároveň odoláva vysokým teplotám pri praní oblečenia a bielizne. Účinkom, kvalitných látok nadobudne Vaše oblečenie pocit hebkosti a jemnosti na dotyk. Pri aplikovaní malého množstva koncentrovaného, olejového parfumu dosiahnete dlhotrvajúci účinok, príťažlivej vône.

Parfum na pranie

Parfum na pranie dodajú Vašej bielizni príjemnú vôňu a jemnosť na dotyk. Parfum, značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia môžete aplikovať na všetky druhy tkanín od obliečok, po uteráky, ako aj športové oblečenie. Moderné technológie umožnili aplikovanie mikrokapsúl pre dosiahnutie skvelej vône. Parfum na pranie Vám vytvorí pocit luxusu, ktorý zvýši Váš komfort, bývania. Zaspávanie a zobúdzanie bude pre Vás zážitok, pretože parfumy značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia vyjadruje eleganciu a štýl pre nadštandardné žitie.

Parfem na pranie

Parfem na prane je inovatívnou náhradou aviváže, pričom voňavá bielizeň sa zachová aj niekoľko týždňov. Na výber máme v ponuke spektrum vôni, ktoré si získajú Vaše srdce a samozrejme spokojnosť so značkou Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia. Prírodné arómy zapôsobia na Vaše zmysly, preto vyplnia Váš sen o sviežosti a voľnosti Vašej bielizne a Vášho oblečenia. S parfumom do prania získate štýl a stačí aplikovať pár kvapiek koncentrátu a budete mať voňavé oblečenie. Parfem do prania od značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia je rozpustný vo vode, preto získate dlhotrvajúci voňavý efekt, ktorý Vám prinesie jedinečnú spomienku.

Parfumy na pranie

Parfumy na pranie obsahujú prírodné esencie, ktoré sú modernou náhradou aviváže. Parfum od značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia vyjadruje eleganciu, štýl a jedinečnú, dlhotrvajúcu vôňu Vašej bielizne. Parfumy na pranie sú intenzívne a získané z prírodných esencií. Práve máte možnosť sa nadýchnuť príjemne vône, Vášho oblečenia, či bielizne v posteli. Získate úžasný pocit, ktorý Vám vytvorí úsmev na perách a dodá pocit sebavedomia. Značka Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia Vám prevonia Váš domov a elegantná vôňa Vám splní sen o kvalitnom bývaní.

Olejové parfumy do prania

Olejové parfumy do prania obsahujú esencie, ktoré rozvoňajú Vašu domácnosť. Síce parfum je olej, ale nezanechávajú žiadne škvrny na bielizni. Keď hľadate niečo originálne a inovatívne, tak parfum značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia Vám vytvorí príležitosť nadýchnuť sa prírodnej a štýlovej vône. Vývoj parfemu na pranie je komplexný proces od chemického základu po tvorbu arómy pre dlhú životnosť a efektivitu vône, výsledného produktu. Výsledok vône talianskej značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia je dojem, ktorý záujme populáciu a olejové parfumy do prania sa stanú vyhľadaným produktom pre zveľadenie, bývania.

Olejový parfum do prania

Olejový parfum do prania je zložený z esencií, ktorých úlohou je rozvoniať domácnosť, či príležitosť sa nadýchnuť úžasnej vône pre príjemnenie života. Olejové parfumy sú prírodným koncentrátom, ktoré nahradzujú aviváže, ktoré spôsobujú alergie, či poškodzujú tkaniny. Konečne môžete pocítiť vysoký komfort a radosť pri zaspávaní a zobúzaní sa, pretože originálne vône Vám vytvoria podmienky pre osobnú pohodu. Olejový parfum do prania od značky Tesori d´Oriente, Coccolatevi a Horomia je vyjadrenie štýlu a luxusu pre tvorbu vynikajúcej, spoločenskej atmosféry.

Aromatizácia

Keď vstúpite do hotela alebo do firmy a zacítite príjemný závan vône, získate pocit dôveryhodnosti v spoločnosti, v ktorej sa nachádzate. Prostredníctvom zmyslov si firmu, či prevádzku lepšie zapamätáte a preto štýlová vôňa môže byť správnym krokom pre biznis. Aromatizácia je proces, ktorý zveľaďuje podnikanie. Aplikuje sa vôňa, prostredníctvom ktorej sa získavajú noví klienti pre zveľadenie, podnikania. Príjemný, osviežujúci a zdravý vzduch tvorí podmienky pre lepší život, pričom odstraňuje prípadný, nepríjemný zápach. Aromatizácia rozvíja firemnú kultúru a generuje nové dopyty po produktoch a službách, spoločnosti, vďaka štýlovej vôni. Kvapalný, esenciálny olej sa šíri priestormi, kde vznikajú pachy, ako telocvične, či posilňovne, pričom sa transformujú na molekuly plynu.

Aromamarketing

Aromarketing je spôsob pre zveľadenie, propagácie produktov a služieb, prostredníctvom pôsobenia vône na potencionálneho klienta. Pri vstupe do hotela, či kancelárie Vás záujme vôňa, okolia. Aromarketing zvyšuje záujem zákazníkov o kúpu prezentovaného produktu, či služby. Naše rozhodovanie ovplyvňuje vnímaná vôňa a je pozitívnym krokom pre stimul, predaja. Príjemná vôňa Vám vytvorí štýlovú spomienku na firemné stretnutie, z obchodného rokovania. Aromarketing využíva pamäťový efekt, vnímanej vône, ako kombinácia krokov pre dosiahnutie zvýšenia predajov.

Späť do obchodu