Ako vybrať parfum do prania

E-shop Voňavé veci www.vonaveveci.sk vám prinášajú rady, ako si vybrať správny parfum do prania. 

Snažíme sa, aby ponuka voňavých veci bola naozaj kvalitne voňavá :) 

V poslednom období sú čoraz viac populárne parfumy do prania. Je to obľúbená náhrada komerčných aviváži, ktoré už dávno nemajú taký voňavý účinok ako kedysi. Veľkým plusom je ich multifunkčné využitie, nájdete ho napríklad pri produktoch COCCOLATEVI  v ponuke https://www.vonaveveci.sk/parfumy-do-prania/ . Prevažná väčšina nášho tovaru je z Talianska. Talianska produkcie je v kategórii parfumov voňavejšia ako bežné komerčné produkty na našom trhu. 

Určite ste sa stretli s rôznymi značkami parfumov do prania alebo aviváže, no nie vždy s pozitívnou reakciou. 

Poďte sa pozrieť ako správne vybrať parfum do prania.

Vytvorenie parfumu je presný a delikátny proces, pri ktorom sa využíva reťazec odborníkov, ktorí musia navzájom spolupracovať. Chemici študujú základ produktu, čo je zásadný krok k tomu, aby finálny produkt mal správnu dávku parfumu a dlhú životnosť. Najtalentovanejší parfuméri potom vyvinú vôňu pomocou profesionálnych „nosov" a vytvoria čuchovú pyramídu.

Parfum sa skladá z 3 častí (hlava, srdce, základ), podľa toho, ako sa ktorá vôňa uvoľňuje. Kvalitné parfumy do prania sa zostavujú tak, aby vo všetkých fázach rozvíjania vône bol zaistený harmonický a stály priebeh.

Parfumy do prania obsahujú vonnú zložku, ktorá sa určuje v percentách. Nie všetky parfumy na pranie majú rovnakú percentuálnu zložku. Parfumy do prania sú vyrábane z esenciálnych prírodných olejov, tým zaručujú svoju silu a kvalitu. No nie každý má rád silnú vôňu. Preto niektoré parfumy do prania sú upravené tak, aby vôňa bola svieža, dlhodobá a neotravná. V prípade silných olejových parfumov do prania môžu vzniknúť aj alergické reakcie, V ponuke e-shopu https://www.vonaveveci.sk/ nájdete olejové parfumy do prania a aviváže s dlhodobou a neotravnou vôňou.

 

Výber je len na vás :)

https://www.vonaveveci.sk/ 

Späť do obchodu